Christie Brinkley snáď vôbec nestarne! Táto 62-ročná matka troch detí je jasným dôkazom, že vek je naozaj len číslo. Prednedávnom odprevádzala dcéru na vysokú školu a tento moment si zvečnili milou fotografiou. Vyzerajú na nej ako dve kamošky, no je medzi nimi 44-ročný rozdiel! 

Bývalá modelka je dôkazom, že aj po šesťdesiatke sa dá vyzerať mlado a konkurovať tak o polovicu mladším ženám. Alebo prečo nie rovno aj svojej 18-ročnej dcére? Christie a jej verná kópia Sailor, ktoré sú ako sestry či kamošky, publikujú na sociálnej sieti množstvo spoločných záberov, z ktorých je očividné, že jedna druhú doslova zbožňujú. Mladá blondínka sa rozhodla pracovať ako modelka, rovnako ako jej mama Christie. Nie je sa však čomu čudovať, veď po mame na to zdedila všetky predpoklady. Sailor si je ale vedomá, že vzdelanie je v dnešnej dobe dôležité, a preto sa sťahuje do New Yorku, aby tu mohla študovať na vysokej škole.

Nepochybujeme, že bývalá modelka Christie by so svojím dokonalým vzhľadom zapadla na univerzite rovnako ako jej dcéra a za jej sviežim výzorom by sa obzrel nejeden mladý muž. Fotka, ktorú zverejnili z prvého dňa Sailor na univerzite, sa im nesmierne vydarila. Dievčatá sa dokonale zladili, biele tričká a džínsové overaly na nich vyzerajú skvele. No povedali by ste, že je medzi nimi 44-ročný rozdiel?

Christie Brinkley má okrem najmladšej dcéry Sailor ešte dvoch potomkov. Za sebou má tri nevydarené manželstvá, pričom v prvom nemala žiadne dieťa, druhému manželovi porodila prvú dcéru, 30-ročnú Alexu Ray Joel a s tretím manželom má 21-ročného syna Jacka Parisa Taubmana. Momentálne žije so svojím štvrtým manželom, architektom, s ktorým má Sailor.

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram