Svalnatý exfarmár sa na statku netajil tým, aké je jeho povolanie, a nehanbil sa striptíz predviesť ani priamo pred kamerami. Henrik Szabo však neprezradil, kto ho k tejto odvážnej práci priviedol. 

Markizácky Aquaman sa už niekoľko rokov venuje profesii, na ktorú by len pár mužov malo odvahu. Heňo sa kvôli odvážnym vystúpeniam o svoju postavu patrične stará a jeho telo zdobí samý sval. Nečudo, že sa pri pohľade na tohto fešáka nejednej slečne podlomia kolená.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rodák z Bratislavy sa k striptízu dostal vďaka Tomášovi Kavčákovi, ktorý momentálne hviezdi v kulinárskej šou Bez servítky. ,,Asi pred 8 rokmi som začal spolupracovať s Henrikom. Začal ako hostess, postupne sa stal striptérom, brával som ho na vystúpenia do rôznych európskych krajín a dnes je z neho zrelý a sympatický chlap,“ zdôveril sa jojkársky kuchár na sociálnej sieti.

Tomi dokonca počas Heňovho pôsobenia na Farme 12 spravoval jeho sociálne siete. ,,Ahojte, chcem vám len dať vedieť, že @tomkave_official mi bude spravovať profil, kým tu nebudem,“ oznámil Szabo tesne pred nástupom do markizáckej šou .

heno a tomas

heno a tomas

Zdroj/Foto: Instagram/tomkave_official, half_god_, makriza.sk