Fenomenálny hudobník Ondrej Kandráč, ktorý vystupuje na pódiách od svojich deviatich rokov, má okrem nespochybniteľného talentu aj kráľovský rodinný život. Okrem toho, že má doma dve živé striebra, dcérku Emmku a syna Ondríka, po jeho boku stojí aj krásna manželka Erika, s ktorou tvorí pár deväť rokov.

Ako sa zdá, obľúbený hudobník Ondrej Kandráč, ktorý sa okrem ľudových hitov dostal do povedomia širokej verejnosti aj skladbou ,,Hej, sokoly” s kapelou I.M.T. Smile, sa narodil pod šťastnou hviezdou. Jeho súkromný život i hudobná kariéra sa totiž uberajú len tým najlepším smerom! Po Ondrejovom boku stojí už takmer desaťročie krásna manželka Erika, ktorá je moderátorkou v súkromnej televízií, a život mu taktiež obohacujú dve krásne detičky Emma a Ondrej.

Kandráčovci na festivale v Karlových Varoch

Foto: Facebook/Erika Kandracova, Ondrej Kandrac

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)