Dvadsaťtriročná Američanka Brianna Worthy sa narodila so skutočne nezvyčajným poznávacím znamením. Keď však porodila svoju dcérku, zostala v nemom úžase!

Brianna sa pýši so skutočne nezvyčajnou vizážou, narodila sa totiž s dvojfarebnými vlasmi. Po celý život sa snažila túto anomáliu brať ako prednosť a nie ako čosi, za čo by sa mala hanbiť. Hoci sa v Brianninej rodine jedná o dedičnú anomáliu, netušila, že sa jej narodí dcérka s rovnakým osudom.

1478641488928

Keď čerstvá mamička zbadala po pôrode svoju novorodenú dcérku, hneď jej bolo všetko jasné. Narodila sa totiž s čiernymi vlasmi a bielou ofinkou. Jedná sa o dedičnú genetickú poruchu, ktorá sa vyznačuje nedostatkom pigmentu na postihnutých miestach vlasov a pokožky.

1478641575540

Hoci touto poruchou trpí aj Briannina mama, babka i prababka, nevedia ako ďaleko do histórie rodiny siaha. Keď po narodení zbadala svoju dcérku, zostala veľmi milo prekvapená. Vedela však, že toto poznávacie znamenie ich spojí ešte viac. Dnes má dievčatko MilliAnne už 18 mesiacov a celej rodine robí veľkú radosť. No uznajte, je nádherná.

1478641654310

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.