Markizácka reality šou nie je ani zďaleka len o ťažkej fyzickej drine či starostlivosti o hospodárske zvieratká. Do popredia sa najčastejšie dostávajú zamotané romániky medzi súťažiacimi, častokrát s krátkou trvácnosťou. Niekedy ale svetielko nádeje predsa len zabliká a páriky z Farmy si k sebe nájdu cestu i po skončení natáčania…

Dvanásta séria Farmy bola na krátkodobé vzplanutia a intímne radovánky mimoriadne plodná. Kým v úvode sme mohli sledovať baličské umenie Matúša Jaroša a Henricha Kuľka, neskôr prekvapil nebojácny Erik Zahorjan, keď spolu s fitneskou Sárou Adamčíkovou vytvoril neočakávane silné spojenectvo.

sára erik farma

Amorov šíp však náhle preťali zákerné taktické ťahy od súperov, ktorí dvojicu proti sebe vyslali do duelantskej arény. No napriek odlúčeniu a následnej vzdialenosti sa mladé hrdličky odhodlali skúsiť to spolu i mimo kamier. Usmievavá brunetka sa na sociálnej sieti podelila o súkromné momentky zo spálne, jasne naznačujúce, že sa s Erikom naďalej stretávajú.

sara erik finále

,,Spachtoši,“ stručne okomentovala vyšportovaná tmavovláska, ktorej robil spoločnosť pod perinkou práve sebavedomý východniar. Mnohí fanúšikovia sa tak zhodujú v tom, že zaľúbenci si zo súťaže odniesli niečo omnoho cennejšie, než je finančná výhra – lásku, ktorá má očividne aj v každodennom živote šancu na prežitie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

sára adamčíková erik zahorjan

Zdroj|Foto: Instagram/Sarik_adamcikova