Pripravili sme pre vás jednoduchý a fascinujúci test osobnosti. Stačí sa pozrieť na obrázok a prvé zviera, ktoré v ňom dokážete rozpoznať, odhaľuje niektoré vaše podvedomé vlastnosti a charakter. Zdá sa vám to neuveriteľné? Skúste to a uvidíte, či je to možné!

Ľudia ako takí boli odjakživa prepojení s prírodou, pričom každý z nás podvedome preferuje iné zviera. Je to spôsobené naším odlišným vnútorným prežívaním, ako aj s vnímaním okolitého sveta. To, ktoré zviera máme tendenciu vidieť či si prioritne všimnúť ako prvé, prezrádza o našej osobnosti viac, ako si myslíme…

Takže teraz sa sústreďte na obrázok:

Takže… ktoré zviera bolo prvé? Teraz si prečítajte, čo o vás tento vnem vypovedá:

Holubica

Holubica zobrazuje harmóniu, nádej a súdržnosť. Ak bola práve ona tým, čo ste uvideli ako prvé, znamená to, že máte čistú dušu, pokojnú povahu a veľký odpor ku konfliktom akéhokoľvek druhu. Láka vás tzv. „vyššie dobro“ a pohŕdate materiálnymi hodnotami. Vašu pozornosť upriamujete na skúmanie toho nadpozemského, čo prekračuje hranice bežného chápania. Svetské problémy bežného života idú mimo vás.

Motýľ

Motýľ predstavuje krásu a potešenie. Naznačuje hedonizmus a pôžitkárstvo. Chápete, že život je krátky a žijete len raz, takže máte tendenciu žiť v tejto chvíli bez akýchkoľvek starostí o minulosť alebo budúcnosť. Neznášate plytké rozhovory a ľahko sa nudíte. Potrebuje žiť svoj život naplno…

Sokol

Sokol znamená slobodu a dôstojnosť. Ľudia, ktorí vidia sokola, hľadajú dobrodružstvo, ale aj úspech. Ak ste ho videli aj vy, znamená to, že máte trošku sklony hľadieť na ostatných zvysoka. Ste presvedčená, že oprávnene. Máte veľké sebavedomie a ste hrdá na to, kto ste. Neznášate obmedzovanie, pretože je pre vás dôležité žiť podľa vlastných predstáv.

Pes

Psy zosobňujú vernosť. Ak ste uvideli ako prvého psa, ste nesebecká, veľkorysá a ochotne pomôžete komukoľvek, kto sa ocitol v núdzi. Pomáhate druhým a úprimne sa tešíte z ich šťastia. Ľudia si vás vážia pre vašu spoľahlivosť a láskavosť. Niekedy si však práve takýmito vlastnosťami sama ubližujete. Možno by ste mali byť ohľadom vzťahov obozretnejšia, hoci sa to prieči vašej povahe.

Vlk

Vlk znamená tajomstvo a inteligenciu. Vlci žijú vo svorkách, ktoré putujú v hlbokom lese. To ukazuje, že máte malý okruh blízkych priateľov a tí sú zároveň vaši dôverníci. Ste extrémne rozrušená, ak sa máte zoznamovať a spriateliť s niekým novým. Ste záhadná už od prírody a veľmi starostlivo si chránite tajomstvá svojej múdrej, ale krehkej duše.

Modlivka

Modlivka je v mnohých ázijských kultúrach považovaná za posvätnú. Keď vidíte modlivku, ste najradšej sama so sebou a svojimi myšlienkami. Nemáte záujem o povrchné rozhovory, v podstate pohŕdate hlúpymi ľuďmi. Ale to neznamená, že neviete fungovať v bežnej spoločnosti. Práve naopak! Ste inteligentná a viete druhými majstrovsky manipulovať. Kohokoľvek dokážete očariť a následne zneužiť pre vlastný prospech.

Krab

Ak vidíte ako prvého kraba, ste perfektným príkladom tvrdohlavého človeka. Ste citlivá, ale svoje pocity nedávate najavo. Skôr ich ukrývate, takže navonok sa môžete javiť chladná a pragmatická. Nerada vychádzate zo svojej komfortnej zóny, ale keď tak urobíte stojí to zato! Vtedy sa nezastavíte, kým nesplníte svoj vytýčený cieľ

Kôň

Kôň je dokonalým príkladom majestátneho a slobodného zvieraťa. Aj vy môžete slobodne robiť všetko, čo chcete, ale podľa voľby máte tendenciu pomáhať ľuďom a ovplyvňovať ich životy tak ľahko, ako len môžete. Pracujete na zlepšení tých, ktorí sú okolo vás, bez akýchkoľvek obáv o to, kto by mohli byť. Skutočne krásna duša!

Sliepka

Ak vidíte sliepku, milujete svoj domov a najlepšie sa cítite, keď ste u seba v izbe, byte či dome. Máte tendenciu stráviť tam celé dni, niekedy ho vylepšovať a zdobiť, inokedy len leňošiť a nerobiť absolútne nič. Ste tradične orientovaná, ale dokážete byť nezávislá, ak ste nútená bezpečie svojho obydlia opustiť.

Tak čo ste sa o sebe dozvedeli? Bolo niečo, s čím sa stotožňujete alebo niečo, čo vás zarmútilo? A veríte tomu?

PS: Na nás to sedí ako zadok na šerbeľ! :)

Zdroj: themindsjournal.com | Foto: themindsjournal.com; sk.pinterest.com

Uložiť

Uložiť