Milovaná a obdivovaná herečka Angelina Jolie sa angažuje v mnohých humanitárných projektoch po celom svete, a tak sa stretáva s rôznymi vysoko postavenými predstaviteľmi cirkvi, firiem i štátov. Pri nedávnej návšteve arcibiskupa z Canterbury v Londýne si však nedala pozor na jeden malý detail a vyrobila si tak poriadny trapas!

Svetoznáma herečka Angelina Jolie (41) navštívila počas uplynulého týždňa v Londýne Justina Welbyho (61), arcibiskupa z Canterbury. Preberali spolu najmä otázky týkajúce sa prevencie voči sex*uálnemu násiliu, utečeneckej krízy či Južného Sudánu. Všetko by bolo nanajvýš v poriadku, keby Angelina nezabudla na jednu skutočne podstatnú vec. Na túto oficiálnu návštevu totiž prišla BEZ podprsenky a bradavkami, presvitajúcimi cez priliehavý sveter, mierila priamo na arcibiskupa.

Ten na svoj Twitter uviedol fotografie z návštevy s popisom, aký bol “privilegovaný” Angelininou návštevou. Snímky však okamžite pobúrili mnohých fanúšikov a nevyhli sa ani negatívnym komentárom: “Asi potrebuje podprsenku. Zdá sa, že by mohla niekomu vypichnúť oko. Poriadny trapas!” Niektoré subjekty už taktiež označili herečkino počínanie za neúctivé a podľa mnohých diskutujúcich by si mala dávať na svoju ,,výzbroj” väčší pozor. :)

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram