Silviu Kucherenko v poslednom období preslávili najmä jej “prirodzené” pery,  vyzerajúce ako kačacie ústočká, ktoré sú momentálne v šoubiznise veľmi “trendy”. S dobou zrejme ide aj mladá neter kontroverznej hviezdy, ktorá s úpravami svojho zovňajšku začala vo veľmi skorom veku.

Má 34 rokov, no stále túži vyzerať mladšie. Aj keď o sebe tvrdí, že nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu, je to viac než nepravdepodobné. Silvia Kucherenko pred pár mesiacmi bavila celé Slovensko videami o “prirodzenosti” svojich pier, naopak dnes je z nej žienka domáca, ktorá sa zvŕta v kuchyni ako na tanečnom parkete. Svojmu synovi vypeká sladkosti od výmyslu sveta a veľký vplyv má aj na svoju mladú neter. Krásna slečna má síce len 18 rokov, no zjavne túži vyzerať ako jej dokonalá teta, pretože sú takmer ako dvojičky. Jedna vec, ktorá vám ihneď udrie do očí, sú ich pery. Je naozaj veľmi smutné, že namiesto toho, aby dnešné deti trávili čas zmysluplne, radšej sa budú hrať na umelé bábiky či niečo, čím nie sú. Tiež máte dojem, že neter Silvie začala navštevovať skrášľovacie salóny príliš skoro, či iba podstúpila kúru s cibuľou na perách, ako kedysi jej známa tetuška? :)

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.