Vzťahy sú komplikované a aj keď sa zdá na začiatku všetko krásne a ružové, väčšinou to, bohužiaľ, netrvá večne. Častým kameňom úrazu zvykne bývať žiarlivosť, ktorá poriadne komplikuje život i neznámemu mužovi. Ten už chudáčisko nevie ako ďalej, a preto sa rozhodol obrátiť na ľud, konkrétne ženy.

,,Ženy, prosím vás, poraďte mi, čo mám robiť, lebo už som zúfalý,” začal svoju prosbu muž, ktorý žije s chorbnou žiarlivkou. Problém ale je, že spolu vychovávajú malú dcérku.

,,Moja žena je chorobne žiarlivá. Musel som si vymazať z Facebooku aj Instagramu všetky baby. Dlhoročné kamarátky, ktoré poznám od mala, prosto všetky. Nepíšem si absolútne so žiadnou babou, kamarátkou, lebo toto by bolo to posledné, asi by to nerozdýchala. Dobre. Povedal som si, se*iem na to, je to internet. Ale ona mi robí zo života peklo každý jeden deň,” vyznal sa z pocitov nešťatsný Slovák, ktorý sa vraj na verejnosti nemôže pozrieť ani iným smerom, kde by sa nachádzala nejaká žena. V tom momente by mu totiž jeho polovička povedala, aby išiel za dotyčnou.

,,Keď mi pípne Messenger? Prvá otázka: “Zas si vypisuješ s ku*vami?” A furt furt nejaké narážky, ja už, jednoducho, nevládzem… Som z toho unavený a smutný. Keby som bol dáky ku*evník, nepoviem ani ň, že má takéto reči, ale ona na to nemá absolútne dôvod. Ľudia, čo mám s tým, prosím vás, robiť,” pýta sa manžel žiarlivky, ktorá vraj problém s odborníkom riešiť nechce a je presvedčená, že žije s neverníkom.

,,Pritom ju ľúbim, ale toto ma strašne trápi a rozmýšľam už aj nad rozvodom, lebo už nevládzem. Na druhej strane myslím na malú a nechcem, aby mala rozbitú rodinu. Poraďte mi,” obracia sa na ľudí zronený Slovák. Čo by ste mu poradili vy? Napíšte nám do komentára na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Priznanie žien, depositphotos.com