Je ťažké uveriť tomu, že mladá, krásna a talentovaná herečka Monika Potokárová už nie je medzi nami. Všetci vrátane jej najbližších si tak určite kladú jednu a tú istú otázku – čo sa muselo v Monikinej hlave odohrávať, keď siahla po tom najtragickejšom riešení. Pár dní po šokujúcej smrti sa ale vynárajú nové informácie o jej plánoch do budúcna.

V pondelok doobedu pribudla nečakane do prekliateho Klubu 27 aj slovenská herečka Monika Potokárová, ktorá si v byte svojho manžela Róberta Rotha údajne siahla na život. Práve on ju našiel bez známok života, pričom privolaným záchranárom už neostávalo nič iné, než skonštatovať jej smrť.

Monika Potokárová zomrela

Nakoľko mala celý život pred sebou, v Národnom divadle stvárńovala až 12 postáv a pred pár mesiacmi absolvovala svadbu, nikto by zrejme nepovedal, že sa za “pozlátkom” skrýva veľká ťažoba a žiaľ, ktoré by raz známu umelkyňu mohli dohnať k hrôzostrašnému kroku. „V prípade Moniky muselo ísť určite o náhly skrat. Nikto z nás si ani len nedokáže predstaviť, čo sa jej muselo odohrávať v utrápenej duši a v hlave,” pre portál Pluska.sk uviedol zdroj z divadla.

Ďalej však naznačil, že Monikine ešte stále relatívne čerstvé manželstvo zrejme nebolo úplne ružové. ,,To, čo napokon spravila, nemohla určite dlhodobo plánovať. Vieme, že si hľadala nový vlastný byt, je teda možné, že v jej vzťahu s Robom to ani náhodou nebolo ideálne,“ prekvapivo odhalil niekto, kto vedel o herečkiných plánoch ohľadom nového bývania.

Monika Potokarova

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Robert Roth, Instagram/monikapotokarova, tvjoj