V týchto dňoch mnohých Slovákov zaskočila poriadne bohatá snehová nádielka. Dramatická situácia tak nastala nielen v oravských oblastiach, ale i v našom hlavnom meste. A práve tam včera došlo k nešťastnej udalosti, ktorej účastníkom sa stal aj otec Dominiky Cibulkovej.

Pri incidente sa zrazili dve autá, pričom hlavným aktérom mal byť pán Milan Cibulka, ktorý je otcom svetoznámej tenistky. Ten mal na zasneženej ceste vraziť priamo do auta cudzej ženy, pričom situácia sa nezaobišla bez kriku a vulgárnych prejavov. Podľa očitých svedkov nehody sa rozzúrená žena voči nárazu prudko ohradila a vinníka zasypala spŕškou nadávok.

autonehoda
Ilustračná fotka

Pán Cibulka, ktorý sadol za volant Dominikinho auta, v rozhovore pre Nový čas podrobne opísal, čo sa včera v uliciach Bratislavy vlastne odohralo. Vyjadril sa tak nielen k nehode, ale i k ostrej reakcii nahnevanej účastníčky nečakaného incidentu spôsobeného silným snežením.

“Na klzkej vozovke som spôsobil dopravnú nehodu. Zozadu som narazil do auta jednej pani. Tá z toho nebola zrovna nadšená. Asi nikto nemá radosť z toho, keď do neho narazíte. Bol tam z jej strany potom menší výstup. Neskôr prišli na miesto činu policajti a trochu ju spacifikovali. Až potom došli dopravní, všetko sa spísalo, pani sa upokojila a celá vec sa normálne uzavrela. Ja jej to nemám za zlé. Chápem, že je po sviatkoch, ľudia sú v strese, počasie je zlé… Určite to nepridáva na pohode ľudí. Bol to bežný dopravný incident, nič také hrozné sa zase nestalo,” uzavrel celú tému otec špičkovej športovkyne, ktorá chladné dni na Slovensku vymenila za slnečné počasie v Sydney.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Cibulkova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Domicibulkova, pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.