Pre Nelu Pociskovú nemali tento rok Vianoce to správne čaro. Hoci jej Ježiško priniesol aj nové lyže, tie ešte musia počkať, kým sa herečka vylieči – trápia ju totiž ovčie kiahne.

Charizmatická umelkyňa už počas sviatkov fanúšikom oznámila, že je chorá a musí doma ležať. ,,Fotku s kiahňami sem na Štedrý deň naozaj nebudem pridávať, aby som Vám to neznepríjemňovala. Stačí, že si to musím prežiť ja,“ zdôverila sa na svojom Instagrame celebritná mamička ešte 24. decembra.

pociskova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

O pár dní neskôr 31-ročná interpretka uverejnila záber s bielymi púdrovými bodkami na tvári a o svoj smútok sa podelila aj so sledovateľmi. ,,Moje krásne nové milované, od Ježiška prinesené, ostávajú opreté doma o stenu a mne ostáva sa na nich iba zbožne pozerať a predstavovať si, ako som na tom zasneženom nádhernom kopci a kochám sa horami naokolo… Človek mieni, Pán Boh mení. A ďakujem za vašu podporu. PS: Ak ste v detstve nemali kiahne, dajte sa, prosím, zaočkovať,“ napísala Nela, ktorá si na poriadnu lyžovačku bude musieť ešte pár dní počkať. Prajeme skoré uzdravenie!

pociskova

Foto/Zdroj: Instagram/pociskova.nela