Víťaz druhej Česko Slovenskej Superstar, víťaz prvej série šou Tvoja tvár znie povedome, moderátor, herec, manžel, otec… 30-ročný sympatický hudobník Lukáš Adamec už síce vydal niekoľko singlov, avšak ako sa zdá, tento raz trafil skutočne do čierneho. Jeho nová skladba ,,Horúca láska”, ku ktorej vydal iba pred pár hodinami videoklip, je skutočne výborným spestrením slovenskej hudobnej scény a ako sa zdá, okrem nás si to fanúšikovia myslia tiež!

Kým Slovensko momentálne doslova valcuje nová skladba od kapely I.M.T. Smile a Ondreja Kandráča ,,Hej, sokoly”, ako sa zdá, chlapci už majú svojho ďalšieho nástupcu. Obľúbený interpret Lukáš Adamec totiž vydal nový singel v cigánskom rytme, ktorý sa dostane pod kožu snáď každej z vás. ,,Nech sa páči, priatelia :) Náš klip je odteraz na svete a len pre vás. Veľká vďaka za doterajšiu podporu patrí hlavne vám, našim fanúšikom a dúfame, že klip sa bude páčiť :) Ak je to tak, tak pozerajte, počúvajte, šírte ďalej, zdieľajte, ale hlavne si užívajte leto a život s dobrou muzikou. A veľa horúcej lásky!” napísal k videu Lukáš Adamec na sociálnej sieti Facebook. Ach, my si už teraz predstavujeme, ako si na túto horúcu lásku zatancujeme na najbližšej zábave pod mesiacom! Hop čip čivirip! :)

Foto/Video: YouTube | Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)