Adela Vinczeová (36) si cez víkend prešla doslova peklom. Napriek vysokej dávke profesionality jej počas zábavného večera Let’s Dance nebolo práve do smiechu. Dvaja dôležití muži jej života totiž skončili v nemocnici.

Tanečná šou Let´s Dance nabrala poriadne dramatické pozadie. Najprv sa pred kamerami rozplakala Petra Vajdová (32), ktorá sa pred celým národom rozhodla ospravedlniť za svoju nezodpovednú jazdu pod vplyvom alkoholu. To však ešte nikto z divákov netušil, že v zákulisí šou došlo k skutočnému problému. Sanitka totiž musela urýchlene previezť do nemocnice markizáka Borisa Prša (34), ktorý dostal krvácanie do mozgu a momentálne je v bratislavskej nemocnici v umelom spánku.

Moderátorka Adela Vinczeová je veľká profesionálka, a tak si na nej počas nedeľného večera diváci nič nevšimli. Počas prestávok v šou Let’s Dance však bolo na tvári utrápenej Adely vidieť, že niečo nie je v poriadku. Trápila sa kvôli svojmu kolegovi, ktorého priamo počas generálky odviezli do nemocnice, no to nebolo ani zďaleka všetko. Práve tu sa nachádza aj jej milovaný otec Jozef Banáš (68), ktorého diagnóza vyzerala spočiaku naozaj vážne. Obľúbený spisovateľ začal pociťovať tŕpnutie v ústach a padalo mu aj ľavé viečko, čo je mnohokrát začínajúcim štádiom mŕtvice. Rodina sa poriadne vydesila, no momentálne je, našťastie, diagnóza o niečo pozitívnejšia. Moderátorkin otec trpí zápalom tvárového nervu z prievanu: “Niekoľko dní som v nemocnici. Dostávam infúzie,” potvrdil Banáš pre Nový Čas. Adela si teda mohla aspoň v jeho prípade vydýchnuť, no neustále pociťuje obavy o svojho drahého kolegu.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram