Kožená bunda je jednou zo základných vecí, ktorú v šatníku jednoducho musíte mať. Hodí sa takmer ku všetkému a na jeseň vám pomôže ostať v teple. Vždy vyzerá inak, podľa toho, s čím ju skombinujete. Nebojte sa byť rockovou princeznou a naučte sa ju nosiť s gráciou aj vy.

Bundu môžete skombinovať s otrhanými boyfriend džínsami a vytvoriť tak rebelský štýl alebo si k nej obuť vysoké podpätky a byť za elegantnú dámu. Garantujeme vám, že zaujme vždy, keď si ju oblečiete, nakoľko priťahuje pozornosť a dokáže oživiť celý outfit. Dalo by sa povedať, že je nesmrteľným trendom. Už desiatky rokov sa drží na výslní a mení sa jedine jej strih. Najobľúbenejší je šikmý ženský, ktorý pôsobí elegantne, no zároveň aj drzo. Keď sa povie ,,kožák”, asi si väčšina z vás predstaví bundičku, ktorá je užšieho strihu v čiernej farbe. Práve v tomto prevedení sa teší veľkej obľube, pretože ide o univerzálny kúsok, ktorý sa hodí ku všetkému.

Vašou najideálnejšou voľbou bude, ak ju skombinujete s niečím jednoduchým, pretože je sama o sebe dosť výrazným prvkom. Skúste si obliecť bielu blúzku a modré džínsy, rovnako môžete miešať rôzne štýly. Kombináciou elegantných šiat alebo lodičiek s koženou „biker“ bundou určite tiež nešliapnete vedľa.

321

Počuli ste už o asymetrickej sukni? Ak ste v obchode natrafili na obdobný kúsok, ktorý je na jednej strane kratší, ako na druhej, verte, že ide o horúci trend tejto jesene. Skúste ju skombinovať s koženou bundou a  dokonalý výsledok už uvidíte samé.

322

Máte odvahu? Tak siahnite po „oversize“ veľkosti, ktorá bude tento rok hitom celého módneho sveta i jesene! Nech už sa rozhodnete akokoľvek, kožená bunda, ktorá sa hodí ku každému outfitu, bude vašim parťákom počas akejkoľvek príležitosti.

Foto: Pinterest