Obľúbená hollywoodska herečka Jennifer Aniston má už 47 rokov, no stále vyzerá (minimálne) o dvadsať rokov mladšie. Najkrajšia žena roku 2016 podľa časopisu People prezradila, aké je tajomstvo jej dokonalej postavy a nestarnúceho vzhľadu!

Ako väčšina ľudí, ktorí sa snažia o dodržiavanie zdravého životného štýlu, tak aj Jennifer Aniston začína so starostlivosťou o svoje telo už ráno. Zdravé raňajky a 15-minútové cvičenie, ktoré spája kardio a strečing, sú veci, na ktoré Jen nedá dopustiť a toto cvičenie praktizuje 5- 6 krát do týždňa.

Jennifer Aniston strava

Známa herečka sa riadi programom Body by Simone, ktorý má na svedomí trénerka Simone de la Rue, ktorej služby využívajú viaceré svetoznáme celebrity. Raz do týždňa si Jennifer dopraje pilates alebo jógu. Okrem toho si, samozrejme, dáva veľký pozor na stravu.

Jennifer Aniston strava

Jedálniček herečky pozostáva zo 40 % zdravých sacharidov, z 30 % proteínov a z 30 % tukov. Cukru sa niekdajšia hviezda seriálu Priatelia snaží vyhýbať v čo najväčšej možnej miere. Jennifer však nie je zástankyňou žiadnych nárazových diét, ale snaží sa dodržiavať pravidelné civičenie a vyváženú stravu. Občas si síce dopraje niečo, čo by nemala, ale hneď na druhý deň sa vráti späť ku svojmu životnému štýlu, ktorý z nej robí krásnu a nestarnúcu ženu. :)

Body by Simone

Zdroj: Eonline.com | Foto: Instagram.com, YouTube.com