Podnikateľ a poslanec Boris Kollár vždy patril medzi najvýraznejšie slovenské osobnosti. No viac ako rozvinutými pracovnými aktivitami sa preslávil počtom detí, akým sa v dnešnej dobe môže pochváliť naozaj len málokto. Multiotecko však pri čísle 10 možno ešte nekončí…

Slovenský sympaťák je otcom desiatich potomkov, ktoré splodil s deviatimi rôznymi ženami. Cit pre rodinu však úspešný boháč rozhodne má – príspevky s rozkošnými ratolesťami sa stali neoddeliteľnou súčasťou jeho profilu na sociálnej sieti, a tiež politická strana, ktorej sa stal lídrom, nesie veľavravný názov “Sme rodina”.

boris kollar

Neraz sa preto v médiách diskutuje o tom, či Kollár plánuje do budúcna počet detí ešte navýšiť. Zaujímavú odpoveď na túto otázku poskytol politik v rozhovore pre portál Topky.sk, kde redaktorov zaskočil skutočne netradičným oznamom pre všetky ženy. “Ja s tým nemám absolútne žiadne problémy, takže kľudne, dámy, hláste sa!” znela nečakaná reakcia Borisa Kollára.

O populárnom idolovi mnohých žien je však veľmi dobre známe, že často srší humorom a neraz si vie vystreliť aj sám zo seba. Ak by si ale jeho slová chceli dámy túžiace po potomkovi s najpopulárnejším slovenským oteckom vziať úprimne k srdcu, Kollár má pre nich pripravenú ďalšiu odpoveď. “Nech sa páči! Poradíme, poslúžime,” dychtivým záujemkyniam o dieťa veselo odkazuje podnikateľ.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

boris kollar

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/kollarboris