Uplynulú stredu sme sa, žiaľ, museli rozlúčiť s dojímavým projektom Jenny, ktorý mnohí označovali za vôbec najkrajší seriál v rámci slovenskej tvorby. Jedného z hlavných hrdinov stvárňoval mladý hudobník Simon Štubniak. Ak by ste ho ale zazreli na ulici alebo na nejakom koncerte, zrejme by ste nepovedali, že sa pozeráte na seriálového Olivera.

Pre mnohých bola ešte donedávna tvár Simona Štubniaka neznáma, jeho hudba však žne úspechy. 19-ročný Bratislavčan dokonca nedávno získal ocenenie Radio Head Awards ako Objav roka, čo značí, že má v hudobnej sfére našliapnuté na poriadne úspešnú kariéru.

Práve vlastná produkcia prilákala k mladému fešákovi aj tvorcov seriálu Jenny, ktorí ho spočiatku oslovili len kvôli tomu, aby doňho nahral nejaké skladby. Simon sa im ale zapáčil natoľko, až dostal jednu z hlavných úloh. Postava citlivého Olivera s umeleckou dušou mu tak sadla ako uliata, avšak musel sa kvôli nej zbaviť svojej hustej kučeravej hrivy.

Keďže Štubniakovi prischla rola ťažkého onkologického pacienta, vo všetkých častiach vystupoval bez vlasov, ktoré sú v realite jeho výraznou charakteristickou črtou. Vychádzal z nej aj pri tvorbe svojho pseudonymu The Curly Simon (kučeravý Simon). Na instagramových záberoch ho teda môžeme vidieť ako vlasatého fešáka, ktorý sa rozhodne neradí ku skupinke sladkých chlapcov – súčasťou prezentácie vychádzajúceho talentu sú drsnejšie výrazy tváre, rockerské gestá či cigaretka. Tak čo, spoznáate Olivera? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/thecurlysimon, Facebook/Jenny