Hovorí sa, že každý človek má na svete minimálne jedného dvojníka. Výnimkou nie sú ani celebrity, ktoré sa mnohí fanúšikovia snažia umelo kopírovať. Čo však v prípade, keď vám obrovskú podobnosť so svetoznámou osobnosťou nadelí sama príroda? Svoje o tom vie krásna Slovenka, ktorá je vernou kópiou speváčky Beyoncé.

Mladá kočka pochádzajúca z východného Slovenska aktuálne žije v Prahe spoločne s partnerom a na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že ide o bezstarostné dievča. Plavovláske ale život komplikujú neprajníci, ktorí sa nedokážu preniesť cez jej obrovskú podobnosť s čokoládovou bohyňou Beyoncé.

Beyonce

Kráska, vystupujúca na Instagrame pod pseudonymom Perla Mozambiku, má takmer rovnaké črty tváre ako slávna spevácka hviezda. Kvôli tomu ale neraz veľmi trpela, pretože niektorí hejteri na ňu ju pravidelne útočili. ,,Veľa fotiek som kvôli mojej podobe vymazala, pretože mi chodilo veľmi veľa správ, prečo sa na ňu hrám a aj nenávistné komentáre,” spomína v otvorenom rozhovore pre magazín Preženu.sk.

Slovenská dvojníčka Beyoncé však nikdy netúžila po tom, aby úspešnú divu vo všetkom pripomínala. Keby ju druhí ľudia kvôli tomu sústavne neoslovovali, sama by si priam neuveriteľnú podobu vraj ani neuvedomovala.

Beyonce

,,Nikdy som sa v zrkadle ako ona nevidela, ako ju vo mne vidia ostatní. Nechápem to, keď som sa odfarbila na brunetku, myslela som, že s tým ľudia prestanú. Muž chcel mať zo mňa opäť blondínku, tak nie som Perla ale Beyoncé,” dodáva sympatická dievčina, ktorá sa napriek všetkému stále snaží zachovať si vlastný štýl.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Prezenu.joj.sk | Foto: Instagram/perlamozambiku, Beyonce