Kam tento svet speje? Tragédii, ktorá sa odohrala v americkom štáte Missouri, sa nedá uveriť ani porozumieť. Otec Christopher (43) vykonal otrasnú vraždu vlastných detí a napokon zbraň otočil aj proti sebe. Spáchal samovraždu, a to všetko kvôli pomste vlastnej manželke!

Nevinní súrodenci Ethan (5) a Owen (4) prišli o život rukou vlastného krkavčieho otca. Aby toho nebolo málo, rodič dvoch detí Christopher Cadenbach spáchal samovraždu krátko po tom, čo zabil oboch svojich synov. Ako uvádza správa z Yahoo News, ohavný skutok sa odohral v Cadenbachovom aute neďaleko Cliff Cave County Park v sobotu 5. novembra. Podľa polície sa incident začal už v sobotu skoro ráno, kedy bola do domu rodiny privolaná polícia kvôli domácemu násiliu. Žena prejavovala známky fyzického zneužívania, vrátane podliatín pod očami, na krku a hrdle.

Bratia Ethan a Owen, ktorí prišli o život

6yy

Manželka Elisa Sartorius-Cadenbach (40) paradoxne opisuje vraždiaceho manžela ako pozorného a milujúceho otca. Nikdy by neverila, že by bol schopný tohto ohavného činu, aj keď jej často fyzicky ubližoval. Po deviatich rokoch manželstva podala žiadosť o rozvod, ktorá pravdepodobne vyprovokovala toto zverstvo a bola nepochopiteľnou pomstou voči žene. Otec synov uniesol a chladnokrvne zastrelil jednou ranou. Keď polícia našla auto, obaja bratia už boli mŕtvi, avšak Cadenbach bol ešte nažive. Následne obrátil zbraň proti sebe a spáchal samovraždu.

1aa

Otec zabijak

2yyyy

4yyy

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)