Mladá Angličanka menom Emily Keel si prešla utrpením, akého sa štíti väčšina žien. S príchodom puberty totiž brunetka zaznamenala nástup takej závažnej a ťažkej formy akné, že ju to ovplyvnilo na dlhé roky. Dnes je ale z dievčiny celkom iná osoba, ktorej sa obávaného nepriateľa konečne podarilo poraziť.

Za uplynulé roky odskúšala 25-ročná tmavovláska snáď všetko, čo moderná doba ponúka pre starostlivosť o pleť. S problematickou pokožkou urputne bojovala, no absolútne nič nepomáhalo.

akné

Emily sa za svoj výzor neustále hanbila a desila sa prítomnosti iných ľudí. Jej tvár bola častokrát posiata obrovskými vyrážkami a hnisavými bodkami, ktorých sa nijako nedokázala zbaviť. Po tom, ako jej však jeden lekár povedal, že horšiu pleť ešte nikdy v živote nevidel, mladá trénerka sa rozhodla vyskúšať úplne novú metódu.

akné

Vo februári tohto roku začala Emily užívať látku s názvom izotretinoín. Od tej doby zaznamenala extrémne zlepšenie stavu tváre, o čo sa túžila podeliť aj so širokou verejnosťou. Odvážna tmavovláska tak na sociálnej sieti pravidelne dokumentuje celý proces liečby a o problémoch s pleťou bez okolkov hovorí pred celým svetom. To, aké obdivuhodné pokroky sa jej podarilo dokázať, je skutočný zázrak.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

emily keel

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram/Emilykeel, Twitter.com