Televízna relácia s názvom O desať rokov mladší, ktorá mala nedávno premiéru na televíznom programe Markíza, vyvolala v divákoch búrlivé reakcie. Jedny si túto kontroverznú šou pochvaľovali, iní nad jej obsahom krútili hlavami.

Fakt, že dobrovoľníci, ktorí sa do nej prihlásili, boli vystavovaní v nákupnom centre ako exponáty a ľudia sa o nich nelichotivo vyjadrovali, vyvolalo negatívne reakcie, ktoré sú podľa nášho názoru úplne oprávnené.

Na druhej strane táto šou mení zovňajšok osobám, ktoré so sebou nie sú spokojné, a tak vdýchne ich nízkemu pošliapanému sebavedomiu nový život. To bol aj prípad ženy, ktorá sa objavila v najnovšej časti tejto šou. Tím odborníkov sa skutočne potrápil a zo smutnej strhanej ženy vykúzlil pani, ktorej oči doslova žiaria štastím a novonadobudnutým sebavedomím. Veď posúďte sami.

o desať rokov mladší, premena zovňajšku,

o desať rokov mladší, premena zovňajšku,

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lenka L.
Je najväčším odporcom zimy a závidí prímorským krajinám slnko a nekonečnú pohodu. Miluje dobré jedlo ktoré pripraví niekto iný a sladkosti, na ktoré nedá dopustiť. Najväčšou záľubou je cestovanie a objavovanie nových kultúr.