Kristína Peláková rozhodne nepatrí medzi hviezdičky, ktoré by sa snažili pútať pozornosť menšími či väčšími škandálmi. Napriek tomu sa z času na čas v bulvárnych plátkoch predsa len objaví. Najnovšie si na talentovanej speváčke zgustol známy portál kvôli outfitu, v ktorom sa predviedla vo včerajšej markizáckej Chart Show. Naozaj to bolo až také zlé?

Hudobný program Chart show zažíva po menšej pauze svoj televízny comeback. Uplynulá epizóda bola venovaná najchytľavejším pesničkám, a tak by bol hriech, ak by sa v rebríčku neobjavil veľký slovenský hit spievaný vo východniarčine Ta ne. Diváci si ho dokonca mohli vychutnať v live prevedení, nakoľko do štúdia zavítala jeho autorka, krásna speváčka Kristína.

Kristina

32-ročná rodáčka zo Svidníka je známa tým, že obľubuje mini šaty, v ktorých necháva vyniknúť svoje dokonalé nohy. Inak tomu nebolo ani v Chart Show, kde sa Kristína povykrúcala v ultra krátkych trblietavých šatočkách. Jej outfit sa však u niektorých s pochopením vôbec nestretol – známy bulvárny portál zaň speváčku zhodil pod čiernu zem.

Podľa Plusky sa obľúbená autorka popových skladieb takto dogabaná ešte neukázala, pričom jej šaty by sa podľa nej viac hodili do kultúrneho domu v Hornej Marikovej než pred televízne kamery. ,,Peláková zvolila do televíznej relácie outfit, ktorý by sa skôr hodil na dedinskú zábavu v „kulturáku,“ znie úryvok článku, v ktorom boli Pelákovej šaty označené za staromódne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

My si naopak myslíme, že na Kristíninom zvolenom oblečení nebolo nič zlé, veď všetko, čo sa trbliece, je aktuálne trendy a dĺžkou šiat tiež nič nepokazila, keďže jej odhalené nohy určite nepôsobili vulgárne. Alebo máte iný názor? Napíšte nám ho do komentárov na Facebooku!:)

Zdroj: Pluska.sk, TV Markíza | Foto: Facebook/Chart Show TV Markíza