Nela Slováková sa nikdy neradila do skupiny hanblivých neviniatok. Koniec koncov inak by ani pred siedmimi rokmi nemohla zažiariť v reality šou Hotel Paradise, ktorú napokon i vyhrala. Najnovšie však zrejme blondínka prekonala všetky svoje výstrednosti, keď na Miss 2019 prišla “naostro”.

Uplynulý víkend sa v Prahe zišli najkrajšie dievčatá z Česka a Slovenska, ktoré po prvýkrát od rozdelenia republík spoločne súťažili o titul Miss. Na prestížnej akcii sa zúčastnilo mnoho prominentných hostí, pričom chýbať nemohol ani celebritný párik – podnikateľka a influencerka Nela Slováková s hokejistom Lukášom Kozákom.

slovakova kozak

Prostoreká blondínka neostala svojej povesti milovníčky módy a kontroverznosti nič dlžná a na súťaž krásy zvolila naozaj nádhernú červenú róbu. A hoci Nela na prvý pohľad vyzerala ako dokonale upravená dáma, oblasť jej rozkroku už hovorila inou rečou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nakoľko si známa Češka obliekla šaty s rázporkom siahajúcim až k bedru, pri pohybe nechala verejnosť nazrieť na miesto, ktoré sa zvykne ukazovať len vo filmoch pre dospelých, i keď s týmto rizikom Slováková asi rátala. Núka sa nám teda otázka – je takýto odvážny outfit do spoločnosti vhodný? Svoj názor nám môžete napísať do komentárov na Facebooku. Fotky nájdete na konci článku.

nela slovakova

Fotky Nely Slovákovej v odvážnej červenej róbe si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/nelaslovakova