Herečku Suzanne Somers si už navždy budeme spájať s vtipnou a krásnou maminou Carol z obľúbeného sitcomu Step By Step, v slovenskom preklade Krok za Krokom, ktorý sa ešte i dnes teší mimoriadnej priazni. A hoci to znie neuveriteľne, blondínka pred pár dňami dovŕšila 73. narodeniny, kedy fanúšikov šokovala poriadne odvážnym záberom!

Suzanne Somers sa nezdá! Známa herečka, po celom svete preslávená komediálnym sitcomom Krok za krokom, sa na vek babičky očividne vôbec necíti. Večnú mladosť sa snaží docieliť nielen absolvovaním rôznych skrášľovacích zákrokov, ktoré sa na jej tvári nedajú nevšimnúť, ale aj výstrednostňami, aké sú skôr typické pre jej omnoho mladšie kolegyne.

16. októbra oslávila seriálová Carol 73. narodeniny, pri príležitosti ktorých si zrejme povedala, že svetu ukáže, že ešte do žiadneho starého železa nepatrí. Suzanne sa tak nechala vyfotiť v prírodnom zátiší hore bez – a aj keď si svoje ženské zbrane zakrýva rukami, prehliadnuť ich nie je možné, ani keby ste veľmi chceli. Pri pohľade na pikantnú snímku sa preto naskytá otázka, či to táto dáma v rokoch mierne neprehnala, čo myslíte?

Suzanne hore bez si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/suzannesomers, theplace2.ru, YouTube