Sympatická podnikateľka sa už čoskoro stane prvýkrát mamou. Avšak namiesto toho, aby sa Zuzana Plačková na príchod bábätka patrične pripravovala, musí riešiť nepríjemnú situáciu vo svojej petržalskej prevádzke.

31-ročná kráska je majiteľkou ružovej kaviarne v Bratislave, ktorú kvôli kávičke, chutným drinkom či koláčikom navštevuje mnoho zákazníkov. Práve táto pobočka sa v noci zo soboty na nedeľu stala terčom záujmu neznámeho zlodeja.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Asi nás chcel vykradnúť, no zrejme tomu človeku nedochádza, že ja mám všade dostatočné bezpečnostné zabezpečenie, takže keby sa tie dvere aj otvorili, tak by zobudili celú bytovku, obzvlášť, keď Denis spí nad Pinkom a máme tam všade aj kamerový systém a nenechávame tam žiadne peniaze,“ prezradila Zuzana Plačková.

Influencerka vlastní aj zábery, na ktorých je zachytený muž, ktorý sa túžil dostať do jej kaviarne. ,,Keby niekto spoznal tohto špecialistu, snažil sa vylámať všetkým na Muchovom námestí dvere a vykradnúť nás, čo tu máme priestory. Budem rada, ako ho niekto spozná a bude ma kontaktovať,“ prosí o pomoc pri identifikácii páchateľa budúca mamička.

zuzana plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova