Muži sú vskutku zaujímavé bytosti. Aj keď sú zamilovaní, nemajú potrebu nám to opakovať každých päť minút a niektorí slovami “ľúbim ťa” skutočne šetria. Je to však naozaj tak? Alebo len my, ženy, nie sme ochotné počúvať a vnímať zamilované signály od našich partnerov?

Chlapi v sebe majú od prírody zakorenené pudy machov, vodcov a tvrdých nátur. Teda aspoň väčšina, ak nerátame zasnených romantikov. Avšak priemerný chlap tak akosi na rovinu nevypľuje, že vás ľúbi. A my, ženy, si potom kladieme otázku, kde sa stala chyba. Lenže, milé dámy, niekedy stačí iba začať počúvať. Možno budete prekvapené, no oni nám to hovoria, aj keď svojím vlastným jazykom!

1. Tak schválne, keď spolu raňajkujete, opýta sa vás, ako ste sa vyspali? Alebo keď sa konečne stretnete doma po práci, spýta sa, aký ste mali deň? Zaujíma sa o vás!

2. Keď niekam idete, objíme vás a povie vám, aby ste na seba dávali pozor. Keď sa lúčite a každý idete svojím smerom, chce, aby ste sa mu ozvali, až budete doma. Bojí sa o vás!

3. Keď ste chorá alebo máte svoje dni a vnútro vám ide roztrhnúť, uvarí vám čaj a povie: “Snáď ti je už lepšie.” Ak ste smutná, objíme vás a povie, že všetko bude ok. Stará sa o vás!

4. Keď spolu nie ste, zavolá vám. Bez vážneho dôvodu a na otázku, čo potrebuje, odpovie, že vás len chcel počuť a myslí na vás. Chýbate mu!

5. “Pôjdeme spolu na výlet?” opýta sa a je mu jedno kde to bude. Po dni strávenom na horách, v galérii či len pri sledovaní filmov vám poďakuje za čas, ktorý ste boli spolu. Rád s vami trávi čas!

Dievčence, toto všetko sú znamenia toho, že mu na vás skutočne záleží a ľúbi vás. Nemusí vám to opakovať 100-krát za deň presne vykonštruovanou definíciou. Stačí počúvať. On vám to hovorí svojou vlastnou cestou, a to niekedy poteší a zahreje pri srdiečku ešte viac. Tak ho nabudúce skúste počúvať trochu pozornejšie. ;)

Foto: pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.