Ako sa zdá, Česi objavili svojho Adama Ďuricu! “Neúspešný” semifinalista, pre ktorého sa brány Superstar zatvorili tesne pred finále, vydal už pred pár týždňami videoklip ku coveru skladby “These Days”, na ktorom spolupracoval s Bryanom Gandolom. Tentokrát si pre svojich fanúšikov pripravil sympatický Marek ďalšiu chuťovečku.

Aj keď ho diváci ani porota neposlali do finále šou Česko Slovensko hľadá Superstar, zdá sa, že Marek Motalík sa so svojim talentom a chuťou produkovať hudbu rozhodne nestratí. Po nedávnom zverejnení coveru s exkolegom Bryanom Gandolom sa pustil do ďalšej spolupráce, na ktorú si tentokrát prizval Petra Borkovca. Chalani spolu naspievali hit “Use Somebody” od kapely Kings Of Leon a my musíme uznať, že im to spolu perfektne ladí. Žeby napokon chalani založili nejaký sympatický boyband? :P

Marek Motalík a Petr Borkovec – Use Somebody

Zdroj: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)