Ubehlo neuveriteľných šesť týždňov od momentu, kedy celé Slovensko ostalo šokované prípadom únosu synčekov moderátorky Very Wisterovej. Kým prvé dni po incidente v bratislavskom obchodnom centre boli médiá doslova zaplavené informáciami, o niekoľko dní celá kauza akosi utíchla. Aktuálne dochádza k nepríjemnému problému, na aký narazil úspešný právnik Daniel Lipšic.

Maloletí bratia Harlow a Theo sa náhle stali obeťou rodičovského únosu, keďže ich otec izraelského pôvodu Jeremy Hulsh sa nedokázal zmieriť s rozhodnutím súdu o striedavej starostlivosti. Zúfalý muž vzal veci do vlastných rúk a chlapcov si bez dovolenia matky odobral do ďalekej Ameriky na doposiaľ neznáme miesto.

Jeremy o sebe a deťoch dáva vedieť len prostredníctvom novinárky Maliny Saval, s ktorou spoločne rozbehli poriadne útočnú kampaň voči slovenskému súdnictvu a predovšetkým voči Wisterovej. Tá sa mala údajne počas uplynulých rokov dopustiť mnohých neprávostí, v dôsledku akých to otec nemohol vydržať a synov sa zmocnil nezákonným spôsobom.

Situácia sa zamotáva

Čo asi nikto nečakal, bolo zistenie, že Izraelčan si na zastupovanie vlastnej osoby najal slovenské právnické eso. Krátko nato tak dochádza k prekvapivej zmene, keďže Lipšic sa po dvoch týždňoch komplikovaného prípadu vzdal, nakoľko narazil na obrovský problém. Nielen on, ale ani nikto iný doteraz nemá známosť o skutočnom pobyte Hulsha s chlapcami.

„Áno, je to pravda, už ho nezastupujem. Je to zrejme v tomto čase ešte doručované na súd,” známy politik potvrdil pre Nový čas. Je teda zjavné, že otec sa s malými súrodencami, možno absolútne netušiacimi, do čoho sú v skutočnosti zapletení, veľmi dobre ukrýva. Zronenej matke sa preto čoraz viac znižujú šance na to, že by sa s milovanými ratolesťami mohla zvítať v osobnom kontakte.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vera Wisterova

Zdroj: Nový čas | Foto: Instagram/plus7dni, verawister