Sú to už dva týždne, čo sa po dotknutí Maroša Kramára intímnych partií vizážistky strhla búrka. Azda už v šoubiznise nejestvuje duša, ktorá by k tejto téme otvorene neprehovorila a nevyjadrila svoj názor. No so slávou prichádza veľká zodpovednosť, a tak herec musí rátať s tým, že verejný lynč by mohol prísť, aj keby pred kamerami po pozadí pošteklil vlastnú partnerku. Ale najdôležitejšie je práve stanovisko TV JOJ, ktorá má ako jediná právo rozhodnúť, či si Maroš zaslúži znova sa vrátiť na miesto hádača v relácii Inkognito.

Všetko sa začalo, keď v závere zábavnej šou Inkognito televízia odvysielala krátky zostrih, kde sa Maroš Kramár špičkou svojho ukazováka dotkol zadnice maskérky. Odvtedy sa pošepkáva, že je herec z relácie odstavený a späť sa tak rýchto nevráti.

Bohužiaľ, bez kontextu a bez poznania potrebných súvislostí sa daný moment mohol zdať obvzlášť zvláštny a určitú skupinu mohol pádne uraziť. ,,Nechcite od nás, aby sme počas prestávky sedeli s rukami založenými pod zadkom a aby sme zatvorili oči a nikomu nemohli nič povedať a ani sa nijako správať. Je mi ľúto všetkých žien, ktorých sa nikto nedotýka,” takýmto kontroverzným spôsobom sa za svoje údajné obťažovanie ospravedlnil Maroš. TV JOJ sa ale na rozdiel od Kramára vyjadrila, že je jej týchto odvysielaných scén úprimne ľúto.

Čo sa však týka hercovho konca v Inkognite, podľa jeho slov ide iba o fámy. ,,Nikdy som nedostal stopku. Práve včera som točil ďalší diel relácie Inkognito. Vážne by som bol rád, keby médiá, ktoré nepravdivo informovali o tom, že mám niekde zákaz, pravdivo uviedli, že to nie je pravda,” povedal pre super.cz.

V tejto veci napokon portál Topky.sk oslovil samotnú Jojku. ,,TV JOJ je rodinná televízia a zodpovedný zamestnávateľ poskytujúci rovnaké príležitosti a istoty pre všetkých svojich zamestnancov. Vedenie TV JOJ má nulovú toleranciu k prejavom akejkoľvek diskriminácie alebo obťažovania na pracovisku. Preto už pred rokmi zaviedla interné mechanizmy na identifikáciu a riešenie takýchto nechcených prejavov, vrátane poskytnutia opory dotknutým zamestnancom. V pondelok 8. júna odvysielala TV JOJ v relácii Inkognito dokrútku, ktorej časť môže bez dostatočného kontextu pôsobiť neslušne a nevhodne. Vedenie TV JOJ sa za odvysielanie tejto dokrútky ospravedlnilo a bolo udelené dôrazné upozornenie a poučenie zodpovedným za odvysielanie záberu. Nevhodná pasáž bola okamžite nahradená, aby sa v reprízach a internetovom archíve neopakovala. Vedenie TV JOJ sa veľmi detailne zaoberalo samotnou situáciou na pracovisku pre podozrenie z možného konania, ktoré sa na prvý pohľad mohlo javiť ako nezlučiteľné s firemnou kultúrou TV JOJ. Po mnohých konzultáciách, o. i. s dotknutými stranami, ale aj s nezávislými externými odborníkmi konštatujeme, že daná situácia nenaplnila charakter takého konania, ktoré by malo byť sankcionované, znie oficiálne stanovisko, ktoré Topkám poskytla hovorkyňa obľúbenej televízie Katarína Gajdošíková.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Prezidentka Čaputová a Maroš Kramár Inkognito.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/primaslunecna/linda_orlik_photography/