Časy, kedy sme si v obchodoch kúpili jednu VHS-ku s opálenou fitnesskou v zarezanom úbore a cvičili pri jej predlohe dovtedy, kým sa úplne neošúchala, sú už dávno za nami. Internet, a predovšetkým YouTube, je preplnený kanálmi, ktoré ponúkajú videá a návody, ako sa zabaviť a pri tom si vyformovať telo.

My sme pre vás urobili prieskum a našli sme to najlepšie, čo internet pre bežné ženy ponúka. Našim favoritom je kanál POPSUGAR, ktorý kombinuje rôzne typy cvičení a ulahodí tak každej žene. Teda okrem tej, ktorej obľúbeným športom je beh (respektíve knísavá chôdza) do fast foodu a späť.

Kanál si obľúbia milovníčky jógy, Zumby, latina, ale aj drsnejšie žienky, ktoré si chcú energiu vybiť pri prvkoch z bojových umení alebo si zatancovať v rytme hip-hopu. Vo videách sa často objavia aj známi tanečníci, tréneri a zástancovia zdravého životného štýlu. Môžete si vybrať video pre začiatočníčku, pokročilú, ale aj pre úplnú expertku. Na výber sú aj rôzne dĺžky cvičenia alebo dokonca to, koľko kalórií chcete spáliť a na akú časť tela sa zamerať.

Naším favoritom je video, v ktorom cvičíme tak, ako modelky z Victoria’s Secret, ale pripravili sme aj video s trénerom herečky Jennifer Lawrence a pätnásť minutové cvičenie pre začiatočníkov. Tak šup-šup, dojedzte posledné zvyšky majonézového šalátu a hor sa cvičiť!

Zdroj: YouTube