Kamerový systém v jednej z ruských nemocníc zachytil podozrivo sa tváriacu mladú ženu, ktorá sa snažila s plnou zelenou taškou potichúčky opustiť priestory nemocnice. Neuveríte, čo sa táto žena snažila ukradnúť.

Po tom, ako 23-ročná matka predčasne priviedla na svet svoju dcérku Marianu, sa stalo niečo, s čím nikto nepočítal. Dieťatko zostalo na pozorovaní v nemocnici a mamičku poslali domov s tým, že ju o stave bábätka budú pravidelne informovať. V tomto prípade ide o celkom bežnú prax, pokiaľ sa neudeje to, čo sa vďaka kamerovému systému a zamestnancom nemocnice podarilo odhaliť.

Do nemocnice vošla mladá študentka lekárskej fakulty, ktorá pre svoje konanie čelí obvineniu z trestného činu. Pri odchode z nemocnice sa tvárila veľmi podozrivo a v ruke niesla ťažkú, preplnenú zelenú tašku. To zamestnancov natoľko znepokojilo, že si ženu na mieste preverili. Podarilo sa im tak zabrániť únosu novorodeného bábätka. Nehorázne, čoho sú ľudia v dnešnej dobe schopní!

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.