Tento týždeň nastali v reality šou Farma poriadne prekvapenia. Okrem toho, že sa chudobní a bohatí zlúčili do jednej skupiny, na statok zavítali banditi, a teda štyria noví súťažiaci. Medzi nimi je i peknučká Lívia – na prvý pohľad pôsobiaca ako nevinné dievčatko. Avšak v skutočnosti je to poriadna mrška.

Život na farme je poriadne divoký nielen čo sa týka ťažkej práce, ale i vzťahov. Každú chvíľu sa totiž na statku vymieňajú nejaké dotyky či telesné tekutiny. Karty medzi súťažiacimi určite zamieša aj nová parťáčka Lívia Chvostíková, po ktorej sa už stihol zalizovať Dominik. Ten má na rováši i techtlemechtle so staršou kolegyňou a dokonca i mamičkou Michaelou. Či mu podľahne aj nová farmárka, ukáže až čas.

Lívia Chvostíková

22-ročná slečna z Považskej Bystrice, ktorá sa netají tým, že je súťaživá a nebojí sa roboty, pôsobí ako milá a krehká dievčina. V realite je to ale poriadne odvážna ženská. Na jej instagramovom profile tak možno nájsť množstvo odhalených fotiek, pričom nechýbajú ani zábery jej guľatého pozadia.

Možno práve Líviina postavička bude to, čo v hre spôsoby zvraty. Mužov je na farme ešte dosť a každý sa predsa rád (nielen) pozrie na pekné ženské telo. Bonusom je, že Lívia je vraj momentálne slobodná.

Lívia Chvostíková Lívia Chvostíková

Lívia Chvostíková

Líviinu odhalenú postavu si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/livustek, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.