Záber, aký sa nevidí často, avšak mamičky ho veľmi dôverne poznajú. Známa speváčka, ktorá prednedávnom priviedla na svet tretie dieťatko, sa rozhodla, že sa s fanúšikmi podelí o kus svojho najintímnejšieho súkromia!

Pri speváčke Alanis Morissette sa dá doslova hovoriť o zázraku. Nie je totiž bežné, aby sa v 45-tich rokoch stala žena mamičkou. Jej sa to však podarilo – aktuálne sa svetová hviezda už vyše mesiaca vytešuje z tretieho dieťatka.

K 8-ročnému Everovi Imremu a 3-ročnej Solace, ktoré vychováva s mladším manželom – raperom Mariom “Souleye” Treadwayom, pribudol synček Winter Mercy. Rodinka si šťastie naplno užíva, pričom o jeden spoločný záber zo spálne sa trojnásobná mamička podelila aj s fanúšikmi na Instagrame. Fotka je ale o to intímnejšia, že na nej Alanis svoj malinký prírastok dojčí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak obrázkov v podobnom duchu by ste na brunetkinom profile našli i viac – jedna z najúspešnejších rockeriek totiž momentky, pri ktorých je bábätko pricucnuté na nahom prsníku, považuje za úplne prirodzené. Nájdete ich na konci článku.

Zábery Alanis, ako dojčí, si môžete pozrieť — TU —-

Zdroj/Foto: Instagram/alanis, wallpapercave.com