O obľúbenej slovenskej moderátorke Adele Banášovej sa dlhé roky tvrdilo, že ju vraj nikto ,,neprekoná“. Ako sa však zdá, na televízne výslnie sa pomalými krokmi prediera ďalšia príjemná tvár a výborná komička, ktorá si postupne získava srdcia mnohých divákov. Nuž, ak by mala hviezdna moderátorka a čoskoro nevesta Adela v blízkej budúcnosti dieťatko, okamžite by ju mohol ,,nahradiť“ TENTO miláčik publika!  

Reč je o 34-ročnej herečke a stand-upistke Lujze Garajovej Schramekovej, ktorá iba prednedávnom zahviezdila v jojkárskej relácii Nikto nie je dokonalý. Fanúšikov si získala svojou prirodzenosťou a brilantným zmyslom pre humor. Už roky sa venuje stand-up vystúpeniam, no do povedomia divákov sa dostala predovšetkým ako milujúca mamina troch dospievajúcich synov v seriáli ,,Naši“.

Lujza a jej stand-up v relácii Neskoro večer

Zo súkromia o nej vieme, že je vydatá a má 2 deti. Jej rozbiehajúcej sa kariére teda už nič nebráni, kým na Adelu, ktorá túži po bábätku, svadba a všetko krásne ešte len čaká. Je teda len otázkou času, kedy sa najobľúbenejšia tvár slovenského šoubiznisu na chvíľu vyparí z televíznych obrazoviek a splní si svoj dievčenský sen.

Lujza si okrem hlavnej úlohy v televíznom programe ,,Naši“ zahrala menšie role v seriáloch ako Ordinácia v ružovej záhrade, Panelák, Divoké kone alebo novinke 1890. Roky vystupovala v Radošinskom naivnom divadle, no v čase, kedy šla na materskú dovolenku, sa všetko zmenilo. Odvtedy berie herecké úlohy najmä v televíznych seriáloch a po večeroch robí stand-up comedy show.

Lujza a seriál Divoké kone

Momentálne sa objavuje aj v obľúbenom Paneláku

Seriál Naši

Nikto nie je dokonalý

nikto nie je dokonalý

Foto: Facebook/TV Markíza, TV Joj, Instagram | Video: YouTube