26-ročná Nemka menom Paris Herms, ktorá si prvýkrát ľahla pod nôž ako 17-ročná, doposiaľ minula na plastiky viac ako 30-tisíc eur. Snom “živej Barbie”, ktorá na Instagrame vystupuje pod prezývkou #real.barbie.of.berlin, je mať najväčšie prsia v Nemecku!

Nemka menom Paris Herms bývala podľa vlastných slov “brčkavá bifľoška v okuliaroch”, ktorá nemala sebavedomie. V sedemnástich si teda po prvýkrát dala zväčšiť pery, no a v 18-ich už ležala pod nožom plastického chirurga, ktorý jej ,,priemerné” B-éčka “prifúkol” o dve čísla. Paris sa však jej hrudník zdal po dvoch rokoch primalý, a tak znovu podstúpila jeho zväčšenie, pričom každý jej prsník váži 1 kilogram. Jej snom však je, aby mali prsia dokopy 4 kilogramy a taktiež si plánuje dať vybrať dve rebrá, aby tak zúžila svoj pás.

,,Celé to začalo, keď som mala asi 5 rokov. Hrávala som sa s Barbie bábikami, zbožňovala som ich krásu a bezchybnosť,” dodáva Nemka, ktorá si podľa vlastných slov nevie predstaviť, že by za deň nepridala na sociálne siete aspoň dve “selfies”. Zarážajúce je, že na Instagrame ju sleduje viac ako 150-tisíc fanúšikov, ktorí obdivujú jej vzhľad a pod fotkami jej nechávajú desiatky komplimentov či lichôtok.

Za svoj dokonalý vzhľad vďačí svojej starej mame, ktorá ju celý život vychovávala a doteraz s ňou žije v jednej domácnosti. Na plastiky si vraj našetrila práve vďaka peniazom, ktoré dostala od babičky na Vianoce či narodeniny: ,,Nie je len moja babka, je to moja najlepšia priateľka. Neustále ma podporuje, aj keď si myslí, že už by stačilo. Ja s tým však nesúhlasím,” priznáva Paris a ženám a pre ženy, ktoré chcú isť rovnakou cestou, má takýto odkaz: ,,Žite svoj život naplno, lebo je len jeden. Na konci dňa ste to vy, ktoré musia ísť spať spokojné samé so sebou.”

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/ real.barbie.of.berlin