Každá žena túži po krásnych vlasoch, ktoré sa neštiepia a nevypadávajú. Nezaberajú vám však žiadne prípravky a nechcete utrácať celý majetok za návštevu u kaderníčky? Máme pre vás najjednoduchšie riešenie – ostrihajte sa sama! Budete potrebovať len jedny nožnice, gumičky, šikovnosť a nebude vás to stáť ani cent. 

Pri návšteve kaderníčky ste si už určite zvykli na to, že vám vlasy umyje a následne ostrihá. V tomto prípade však bude najvhodnejšie ponechať ich suché. Ak ste majiteľkou vlnitých či nepoddajných vlasov, radšej si ich pred strihaním vyžehlite, aby ste predišli prípadným nedokonalostiam.

Na začiatok si vašu korunu krásy dôkladne prečešte, uhlaďte a stiahnite do gumičky. Pod prvú pridajte druhú a vlasy urovnajte. Takto postupujte, až kým nedôjdete ku končekom vlasov. Posledná gumička by mala byť tesne nad miestom, ktoré by ste chceli ostrihať.

1

Pod poslednou gumičkou vlasy rovno odstrihnite, rozpustite, rozdeľte na dve časti a vrchnú časť zopnite sponou. Prvú polovicu následne rozčešte a prečnievajúce časti odstrihnite. Postup opakujte aj na druhej polovici vlasov. Nakoniec rozpustite vrchnú časť, prečešte a prečnievajúce vlasy opäť odstrihnite.

2

Svoj výsledok nezabudnite skontrolovať v zrkadle z každej strany tak, aby ste mali všetky vlásky krásne zarovnané. To je rozdiel, však? :-)

3

Možno sa vám to zdá celé zložité, ale verte nám, je to jednoduchšie ako to vyzerá. Pre presný postup si pred strihaním pozrite toto video s presným postupom.

A odteraz už žiadne zbytočne vyhodené peniaze! :-)

Foto/Video: Youtube