Instagramová hviezdička a playmate Zuzana Plačková dokazuje priazeň svojim fanúšikom deň čo deň. Neúnavný prísun nových fotografií na sociálnych sieťach nepozná hranice, na čo vtipne zareagoval aj jej manžel René.

Svojským zmyslom pre humor sa pokúsil urputnú snahu svojej ženy, vyzerať na fotkách čo najdokonalejšie, prekaziť naozaj humorným výstupom:

V krátkom videu, ktoré René nasnímal, sa nastylovaná Plačková predvádza pred objektívom mobilu mysliac si, že ju manžel skutočne fotografuje. Pod vymyslenou zámienkou však Strausz odchádza k zaparkovanemu  autu, naštartuje a na nechapajúcu Plačkovú vykrikuje oplzlý slovník: “Nejdeš? Do p..e! Zober si caky-paky a už sa mi neozývaj!” Následne vyhodí z okna jej kabelku a odchádza preč.

Komická situácia, ktorá v prvom okamihu nemusela byť zrejme až tak vtipná, dospela iste k šťastnému koncu. Plačková, ktorá sa stala obeťou podareného žartu svojho manžela, zverejnila spomínanú snímku na sociálnej sieti a pripojila k nej niekoľko smajlíkov!

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.