Bývalá reality hviezda Nela Slováková si v uplynulých dňoch užívala dovolenku snov na exotickom ostrove Mauricius. Pobyt na slnkom zaliatych plážach v prostredí plnom čistej prírody mladej kráske výborne prospel, čo dokazovali aj jej najnovšie fotografie. V ďalekom kraji vznikol tiež unikátny záber, ktorým Nela túžila priniesť ostatným ženám trochu inšpirácie.

Slováková rozhodne nepatrí medzi ženy, ktoré by sa za svoju postavu museli hanbiť. Neustále si totiž udržuje výbornú formu a štíhlu líniu. Napriek tomu sa vždy nájde zopár neprajníkov, ktorí sa na sebavedomej blondínke pokúšajú nájsť čo najviac chýb.

Nela Slovakova

Hoci bola známa milovníčka módy už viackrát atakovaná kvôli odvážnejšiemu spôsobu prezentácie, sama si z takýchto reakcií okolia ťažkú hlavu nerobí. Božské krivky preto vystavuje na obdiv aj naďalej, čo sa rozhodla využiť aj ako istý druh motivácie pre ženské publikum.

Nela sa totiž odhodlala a zverejnila fotografiu celej postavy bez akýchkoľvek úprav či filtrácie, čím chcela poukázať na to, že v živote sú aj dôležitejšie veci ako perfektne vyretušované telo na fotkách.

Nela Slovakova

“By ma zaujímalo, koľko z instagramových hviezdičiek by verejne zdieľalo svoju váhu a neupravenú fotku hneď zrána v prádle bez všemožných úprav a aplikácií. Dievčatá, nehanbite sa za nič na vlastnom tele – takto nás Boh stvoril a buďme rady, že sme zdravé,” známa Češka odkázala všetkým ženám. Ako sama ďalej tvrdí, čoraz viac si uvedomuje faloš a klam sveta na sociálnych sieťach.

Treba uznať, že na slovách Nely Slovákovej je veľký kus pravdy, pričom sa zdá, že úspešná influencerka, čo sa týka názorov, prechádza určitým vývojom – ešte nedávno by sme fotku bez úprav zrejme márne hľadali i na profile samotnej blondínky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela Slovakova

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova