Bývalá účastníčka reality šou Hotel Paradise a známa česko-slovenská módna ikona Nela Slováková sa uplynulé hodiny stala účastníčkou vážnej dopravnej nehody. Tá sa po dlhej dráme skončila podľa jej vlastných slov nečakanou smrťou.

Nela Slováková zažila chvíle ako zo zlého filmu. Po tom, čo nasadla do svojho luxusného automobilu, sa po ceste z českých Pardubic ocitla v životohrozujúcej situácii. Stala sa totiž súčasťou nehody, kedy musela záchranným zložkám pomáhať priamo na mieste incidentu.

Držať hlavu niekomu zakliesnenému v aute do príchodu sanitky, kto už sa asi nenadýchne, to som nikdy v živote nechcela,” Nela opisovala drámu len krátko po deviatej hodine ráno. Netrvalo dlho a na svojej sociálnej sieti oznámila i nešťastný koniec celej udalosti, ktorá jej zrejme navždy zmenila život.

Mám pocit, že moja ruka, ktorá ho držala, je tiež mŕtva,” blondínka smútila pred zrakmi fanúšikov nad osudom muža, ktorého posledné minúty života videla na vlastné oči. Na záver ľudí neváhala upovedomiť, aby si na cestách dávali pozor a podobným situáciám sa vyvarovali.

Foto: Instagram/NelaSlovakova