Nela Slováková (26) sa stala známou vďaka reality show Hotel Paradise, ktorú nakoniec aj vyhrala. Peniaze z výhry už síce minula, no aj napriek tomu si stále žije luxusným životom.

Nelin život je obklopený luxusnými dovolenkami a nákupmi drahého oblečenia, pričom sa za minutými peniazmi nemusí ani len zamýšľať. Jej príjem pozostáva z predaja vlastnej značky plaviek. Tiež nemôžeme zabúdať na jej partnera Martina, ktorý je ochotný splniť jej akékoľvek želanie. ,,Ráno si spravím tri kávy a do piatej poobede sedím za počítačom a pracujem. V zime to tak nie je, to sa skôr flákam, chodím do wellness hotelov, do kina. Nič, proste sa flákam,“ priznala Nela pred televíznymi kamerami.

No čo by sa stalo, ak by sa jej finančná situácia zmenila a musela by sa vzdať svojho luxusného života?! Víťazka reality show priznáva, že by z priemerného platu určite nevyžila! ,,V žiadnom prípade. Obdivujem ľudí, čo dokážu vyžiť s tak málom. Keď zarobíš 50, 100, 200-tisíc korún, tak sa neobzeráš, máš život jednoduchší. Život bez peňazí je proste stres, depresia. Nezávidím tým ľuďom, je mi ich ľúto. Vždy keď takých ľudí vidím, nejaký sociálny prípad, tak hovorím mame alebo Martinovi, poď niečo im kúpime,“ vyjadrila sa pre český TopStar Nela.

Foto: Instagram.com | Zdroj: TopStar

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Nikol S.
Redaktorka zameraná na šoubiznis s cieľom spracovať tie najhorúcejšie témy.