Ešte prednedávnom sa viacerí fanúšikovia na základe absencie spoločných fotiek domnievali, že česká influencerka Nela Slováková tají rozchod so slovenským hokejistom Lukášom Kozákom. Dvojica všetkým vytrela zrak, keď sa bok po boku objavila na Plese hotela International v Brne, kde sa obaja zaľúbenci predviedli v najžiarivejšom svetle.

Brnenská podnikateľka s plavkami a veľká milovníčka módy v jednej osobe je živým dôkazom toho, že odvážne experimentovanie s oblečením sa niekedy môže parádne vyplatiť. Sebavedomú blondínku neraz vídame v tých najštýlovejších outfitoch, aké by si väčšina žien na seba navliecť nikdy nedovolila.

Nela Slováková

Očarujúca plavovláska so štíhlou postavičkou ako lusk sa však netradičných kúskov nebojí, čo opäť raz dokázala na nedávnej spoločenskej akcii, kde prvýkrát “prevetrala” aj elitného obrancu. Ten za drahou polovičkou v ničom nezaostával.

Sympatické hrdličky, tvoriace jeden z najkrajších párov v rámci nášho šoubiznisu, sa predviedli v luxusnych čiernych róbach, ktoré dokonale ladili s názvom udalosti “Žiarivá noc”. Lesknúci sa oblek s motýlikom či Slovákovej originálny nohavicovo-sukňový čipkovaný outfit si vyslúžili obrovské ovácie od nadšených fanúšikov, považujúcich Nelu a Lukáša za absolútne rozprávkovú dvojicu.

Nela Slováková priateľ

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/nelaslovakova