Češka Nela Slováková sa preslávila vďaka účinkovaniu v pikantnej reality šou Hotel Paradise, ktorú sa jej podarilo vyhrať. Atraktívna blondínka miluje luxus a nákupy, čo je jej teraz na škodu. Priznala dokonca depresie! 

32-ročná podnikateľka si najnovšie zaobstarala novú nehnuteľnosť, kam sa plánuje nasťahovať. Pri balení však u Nely nastáva problém, nakoľko je doslova nákupnou maniačkou.

,,Normálne z toho mám psychickú ujmu, som úplne v depresii. Ja mám toľko vecí, že mi je z toho normálne zle,“ otvorila sa svojim sledovateľom na Instagrame populárna influencerka, ktorá na sociálnych sieťach spravila menšiu prehliadku preplneného šatníku.

,,Ja mám proste toľko oblečenia, doplnkov, handier a toľko zbytočností, ktoré som nahromadila za posledných 5 rokov, že to je niečo neuveriteľné. Nie som úplne taký skladník, ako to ukazujú v niektorých televíznych šou, ale je mi proste ľúto vyhadzovať veci a zbavovať sa ich,“ zdôverila sa zúfalá kráska. A kým sa jej kadečo váľa po zemi, ona už rezignovala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ja som tu už úplne prestala upratovať. Sú tu vyťahané kufre, ktoré som už ani nevybaľovala, neprala. Všade, ale proste všade miliarda vecí,“ uviedla Slováková, ktorá sa neporiadok neostýchala aj ukázať.

Foto/Zdroj: Instagram/nelaslovakova