Hoci Nela Pocisková stále pôsobí ako atraktívna tínedžerka, už jej dávno “není dvadset let”. V októbri uplynulého roka oslávila 30-tku, do ktorej dokonca stihla porodiť dve krásne detičky Hektorka a Lianku. Pri všetkých pracovno-mamičkovských starostiach a radostiach si ale známa umelkyňa zaspomínala na obdobie, kedy si ešte ako nematka užívala raj za hranicami Slovenska.

Obľúbená slovenská speváčka a herečka prednedávnom dostala od dámy, ktorá ju v minulosti sprevádzala na Srí Lanke, krásnu fotografiu samej seba. Tá ju podnietila k tomu, aby sa spomienkami vrátila o pár rokov dozadu.

Nela Pocisková deti

,,Normálne som neverila. Bez jediného filtra a kompletne bez make up-u, síce 6 rokov dozadu ešťe mladá a bez vrások, ale pamätám, si akoby to bolo včera, ten pocit šťastia,” s fanúšikmi sa podelila o svoje emócie partnerka Filipa Tůmu, s ktorým boli ešte v tom období bezdetní. To sa však onedlho zmenilo.

Ďalej Nelka uviedla, že išla do exotickej krajiny úplne sama, a tak mala dostatok času rozmaznávať iba seba. ,,Každý deň som cvičila yogu a mala rôzne procedúry, bol to čas iba pre mňa, kľud, vypnutie, len ja, príroda, procedúry a dobré jedlo! Prišla som tak vyčistená že som za pár mesiacov nato otehotnela, priznala so smiechom dvojnásobná mamina. Ak by to bolo možné, tento pobyt by si vraj veľmi rada zopakovala, pričom by neváhala ani sekundu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/pociskova.nela