Hoci sa dvojnásobná mamina kvôli rodičovským povinnostiam stiahla tak trochu do úzadia, jej hviezdna sláva ani náhodou nevyhasla. Fanúšikovia krehkej tmavovlásky tak boli nesmierne nadšení, keď televízia Markíza prisľúbila účinkovanie Nely Pociskovej v novej sérii šou Tvoja tvár znie povedome.

Modro-žltá stanica len pred pár dňami odhalila identitu všetkých účinkujúcich v blížiacej sa sérii zábavno-tanečného programu, kde tento rok nastali veľmi nečakané zmeny. Okrem iných je potvrdená i účasť Nely Pociskovej, ktorá si už stihla “strihnúť” jedinečné vystúpenie spolu s atraktívnymi kolegyňami, kedy sa zmenila na svetoznámu kontroverznú divu Lady Gagu.

Nela Pocisková

Lesklý zlatý overal ako z vesmíru, obrovské okuliare či krátky blond zostrih – to všetko sú črty novej slovenskej femme fatale menom Lady Nela! Zdá sa teda, že obľúbená “Tvoja tvár” v čerstvo pripravovanej sérii divákov ohúri dychberúcimi premenami a skvostnými vystúpeniami najznámejších tvári nášho šoubiznisu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela Pocisková tvoja tvar znie povedomeZdroj: Instagram/Tvoja_tvar_znie_povedome | Foto: Instagram/Tvoja_tvar_znie_povedome, Ladygaga