Herci Nela Pocisková a Filip Tůma sa spoznali počas natáčania ostrosledovaného seriálu Búrlivé víno. Ich vzťah sa prevalil v roku 2013 a až na krátku prestávku sú stálou dvojicou slovenského šoubiznisu a hrdými rodičmi dvoch spoločných ratolestí. Veru, len málokto by pri pohľade na zohratý párik povedal, že ešte stále žije na divoko.

30-ročná talentovaná speváčka v rozhovore pre Nový čas prezradila, že ju prednedávnom partner prekvapil, keď jej ukazoval prstienky. ,,Minule mi ukazoval obrúčky, to som ostala veľmi v šoku,“ naboznovala na Filipa obľúbená televízna a divadelná hviezda. Avšak taktiež ozrejmila, že nešlo o žiadne romantické gesto či žiadosť o ruku.

Nela Pociskova a filip tuma

,,Iba na internete, nie naozaj. Ale boli krásne! Povedala som preto, že už si len tie šaty musím nájsť,“ prezradila Nela. Tá však jedným dychom dodala, že svadobné zvony im v blízkej budúcnosti neodbijú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Teraz bola pandémia a keby sme robili nejakú svadbu, chceli by sme, aby si to užili aj naši priatelia a najbližší. Asi ešte chvíľku budeme rozmýšľať, či to budeme riešiť teraz, alebo to počká,“ vysvetlila mamička Hektora a Lianky. Nelka sa netají ani tým, že pre ňu a Filipa ide len o papier, a ako rodinka fungujú aj bez veľkolepého obradu.

Pociskova Tuma deti

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/pociskova.nela