To, že človek sa učí na vlastných chybách, pred pár dňami na vlastnej koži pocítila aj známa slovenská hviezda Nela Pocisková. So slzami v očiach priznala, čo vo svojom živote poriadne ľutuje.

Nela Pocisková dostala do vienka obrovský talent, vďaka ktorému sa ešte v mladom veku zaradila k najobsadzovanejším muzikálovým divám. V roku 2016 však speváčka, herečka a tanečníčka odložila kariéru bokom a s príchodom syna Hektora uprednostnila mamičkovské povinnosti. Tie sa o dva roky neskôr rozšírili, keď chlapčekovi pribudla sestrička Lianka.

Celebritná mamička je opäť v pracovnom kolotoči a v rámci neho spravila podľa svojich slov veľkú chybu. „Keď prišla ponuka spievať Bodyguarda, neskutočne som bola šťastná. Potom som začala všetko spochybňovať a báť sa, či to budem stíhať. Dnes namiesto toho, aby som tam spievala, sedím doma a tečú mi slzy. Dostala som obrovskú lekciu počúvať samu seba a už nikdy nebudem spievať Whitney Houston, vyliala sa z pocitov smutná Nela, ktorá bola oslovená, aby v novej divadelnej adaptácii filmu Osobný strážca stvárňovala hlavnú hrdinku Rachel Marron.

Nela Pociskova

„Ľudia robia chyby a toto je tá moja, a teda vám poviem, pekne ma to bolí,“ priznala úprimne partnerka Filipa Tůmu, dodávajúc, ako jej je veľmi ľúto, že nemôže stáť na pódiu so svojimi kolegami. Hitov zosnulej speváčky Whitney Houston sa napokon zhostili nemenej šikovné umelkyne Miroslava Gális Partlová, Dáša Šarköziová a Lenka Machciníková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/pociskova.nela