Pondelkový večer patrí na obrazovkách televízie JOJ obľúbenej zábavnej relácii Inkognito, kde sa v najnovšej epizóde na miestach hádačov zišla známa štvorica. Tá v závere šou privítala ako tajného hosťa Nelu Pociskovú, ktorá vďaka Michalovi Hudákovi ostala v úplnom šoku. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že sú tajní hostia pre hádačov relácie Inkognito len málokedy ťažkým orieškom a dokonca už niekoľkokrát sa im podarilo identitu celebrity odhaliť na prvú šupu. Avšak tentoraz bol výkon herca Michala Hudáka o čosi viac prekvapivý.

Nela Pocisková je už štyri roky maminou na plný úväzok, ktorá pred kariérou uprednostnila svoje ratolesti. Zo šoubiznisu preto na istú dobu vymizla, avšak jej odkaz je tak silný, že jednému zo štvorice Michal Hudák, Marián Čekovský, Zdena Studenková a Zuzana Šebová sa ju podarilo uhádnuť hneď na prvýkrát. Nakoľko pri tajnom hosťovi sa otázky pokladajú vždy z ľavej strany, je jasné, o koho išlo.

Miškovi stačilo 9 otázok na to, aby odhalil identitu herečky a speváčky Nely Pociskovej. Následne ostala známa plavovláska v úplnom šoku. ,,Ja som sem išla s tým, že som veľmi zvedavá, či ma uhádnu, že som 4 roky doma s tým, že mňa už nikto nepozná,” povedala obľúbená diva. Prekvapenie nedokázal skryť ani moderátor Vlado Voštinár, ktorého rýchlosť zabávača taktiež dostala do nemého úžasu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: videopartal.joj.sk