My ženy sme poriadne čarodejníčky, ktoré dokážu zo seba pomocou make-up občas vytvoriť doslova iné osoby. Niektoré dámy sa preto nenalíčené na verejnosti veľmi neukazujú, nakoľko si chcú svoju prirodzenú krásu nechávať len za dverami izby. To však rozhodne nie je prípad Nely Pociskovej, ktorá sa absolútne nemá za čo hanbiť, ba práve naopak!

O niekoľko týždňov sa na obrazovky TV Markíza vráti jeden z jej najúspešnejších projektov – šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa tentokrát predstaví aj Nela Pocisková, ktorú tvorcovia sľubovali už minulý rok. Hviezda seriálu Búrlivé víno tak v týchto dňoch popri mamičkovských povinnostiach intenzívne maká.

Malú ochutnávku z tréningu poskytla svojim fanúšikom tanečníčka Monika Sakmanová, ktorá s Nelou nacvičovala choreografiu. Dievčatá do práce zvolili prirodzenosť a na záberoch sa ukázali bez štipky make-upu – pri pohľade na ne treba uznať, že sú obe naozaj veľmi krásne a ich partnerom, raperovi Rakbymu a hercovi Filipovi Tůmovi,  môžu chlapi len závidieť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela Pociskova

Foto: Instagram/filip_tumaa, monysakman, tvmarkizaofficial