Už je tomu 5 rokov, čo sa Nela Pocisková a Filip Tůma do seba zahľadeli počas natáčania jedného z najväčších televíznych trhákov s názvom Burlivé víno. Dnes sa tešia z dvoch detičiek, pričom hviezda seriálu Oteckovia nemá pri výchove problém ani s činnosťami, ktoré mužom príliš nevoňajú.

Slovenská kráska, ktorá bola v pomerne útlom veku jednou z našich najvyťaženejších umelkýň, uprednostnila pred kariériu rodinu. S príchodom narodenia synčeka Hektora sa tak z verejného života, či už z televízneho prostredia, koncetných pódií alebo z muzikálových dosiek, stiahla.

Nela Pocisková venuje všetok čas dvom detičkám, ktoré má s partnerom, známym hercom a spevákom Filipom Tůmom. Ten býva po väčšina roka viac než pracovne vyťažený, pričom najväčší záber mu dáva určite natáčanie denného seriálu Oteckovia. Nakoľko ale aktuálna situácia tvorbu nových častí nepovoľuje, známy fešák si namiesto toho užíva prítomnosť svojej krásnej partnerky a deťúreniec.

K drobčekom Filip rozhodne nemá rovnaký prístup, ako má k deťom jeho seriálová postava otecka Vlada – dokonca zvláda robiť aj také veci, od ktorých väčšina chlapov dáva radšej ruky preč. Dôkazom je záber, akým sa Nela pochválila na Instagrame. ,,Je to šikovný otecko,” napísala k fotke, ktorá vám vyčarí milý úsmev.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/pociskova.nela